Odświeżeń strony: Darmowe Liczniki dla Twoich stron! WWW.LICZ.PL
statystyka
ZS- aktualności sportowe

KOSZYKÓWKA

I miejsce- w Mistrzostwach Województwa Elbląskiego w roku szkolnym 1996/1997 /Kogut Maciej,Kosiorek Maciej, Gajownik Marcin, Klarecki Adrian, Burczak Szczepan Smoliński Marek, Bilski Zbigniew, Kozłowski Andrzej, Szuniewicz Grzegorz, Pykało Jarosław/.
I miejsce- w Mistrzostwach Województwa Elbląskiego w roku szkolnym 1998/1999 /Smoliński Marek, Bilski Zbigniew, Gwiazda Tomek, Gizielski Tomek, Kozłowski Andrzej, Gronkowski Paweł, Andrusewicz Marcin, Kazanowski Paweł, Łaskarzewski Maciej/.
II miejsce- w Mistrzostwach Powiatu Elbląskiego w roku szkolnym 1999/2000 /Bilski Zbigniew, Smoliński Marek, Kozłowski Andrzej, Andrusewicz Marcin, Łaskarzewski Maciej, Gronkowski Paweł, Kazanowski Paweł, Gizielski Marcin/.
II miejsce- w Mistrzostwach Powiatu w roku szkolnym 2000/2001 /Gronkowski Paweł, Gizielski Marcin, Borysiewicz Wojciech, Soroka Jakub, Pacek Sławomir, Kazanowski Paweł, Buska Marek, Wołczecki Paweł/.
I miejsce- w Mistrzostwach Powiatu w roku szkolnym 2001/2002 /Gronkowski Paweł, Gizielski Marcin, Kazanowski Paweł, Soroka Jakub, Pacek Sławomir, Wołczecki Paweł, Gizielski Tomek, Bieżyński Łukasz, Klepando Filip, Marszałkowski Kamil/.
III miejsce- w Mistrzostwach Powiatu w roku szkolnym 2002/2003 /Soroka Jakub, Wołczecki Paweł, Borysewicz Piotr, Kacprzak Tomasz, Morawek Karol, Marszałkowski Kamil, Iłgowski Krzysztof, Bieżyński Łukasz, Klepando Filip, Szarszunowicz Michał/.
IVmiejsce- w Mistrzostwach Powiatu w roku szkolnym 2004/2005 /Markiewicz Mateusz, Morawek Karol, Danielewicz Krzysztof, Burek Bartek, Kacprzak Maciej, Wasiuk Radosław, Soroka Mateusz, Żyliński Przemysław, Wyszczelski Paweł/.
II miejsce- w Mistrzostwach Powiatu w roku szkolnym 2006/2007 /Przystasz Michał, Wasiuk Radosław, Soroka Mateusz, Kurach Bartek, Kruk Paweł, Żyliński Przemysław, Wyszczelski Paweł, Aftewicz Michał, Jarocki Kamil, Lachowicz Michał, Poźniak Michał, Potrapeluk Maciej/.

PIŁKA NOŻNA

II miejsce-w Mistrzostwach Województwa Elbląskiego w roku szkolnym 1998/1999 /Antczak Bartek, Kaczyński Arek, Rudziński Wojtek, Jadusiński Przemek, Wojszkun Marek, Sierodzki Paweł, Larma Tomek, Suckiel Grzegorz, Andrusewicz Marcin, Bieniak Paweł, Bujnicki, Tomek, Szczotka Damian, Gronkowski Paweł, Kowalczyk Paweł, Lenarczyk Piotr/.
II miejsce-w Mistrzostwach Powiatu w roku szkolnym 2002/2003 /Hałajko Łukasz, Hałajko Przemek, Hałuszka Przemysław, Kowalski Szymon, Kardasz Łukasz, Piórkowski Szymon, Danielewicz Adam, Malewicz Łukasz, Przystasz Michał, Zieliński Filip, Kowalczyk Kamil, Kuśmierczyk Radosław, Żabko Norbert, Potrapeluk Maciej, Jarosławski Grzegorz, Niemirski Rafał/.
IV miejsce- w Mistrzostwach Powiatu w roku szkolnym 2002/2003 /Zieliński Filip, Przystasz Michał, Kowalczyk Kamil, Niemirski Rafał, Jarosławski Grzegorz, Potrapeluk Maciej, Wysokiński Marcin, Kuśmierczyk Radek, Hałajko Mariusz, Kisieniowski Kamil, Jakimowicz Mateusz, Deptuła Daniel, Pankiewicz Karol, Błachnio Mariusz/.

UNIHOKEJ

I miejsce- w Mistrzostwach Powiatu w roku szkolnym 2006/2007 i IV miejsce w Mistrzostwach Województwa /Jakimowicz Mateusz, Brodnicki Tomasz, Karwaszewski Piotr, Hałajko Mariusz, Srebnik Wiesław, Budka Michał, Ziółkowski Andrzej, Smołko Krystian, Kisieniowski Kamil, Perłowski Paweł/.

LEKKOATLETYKA

II miejsce- w Wojewódzkiej Lidze La 1996/1997 /Kogut Maciej, Gajownik Marcin, Siemaszko Wojtek, Gwiazda Tomasz, Borysiewicz Arek, Kisieniowski Rafał, Pacek Krzysztof, Tucki Paweł, Suckiel Grzegorz, Pykało Tomasz, Szuniewicz Tomasz, Kondratowicz Marek/.
II miejsce-Wojewódzkie Mistrzostwa Drużynowe LA 1999/2000 /Olbryś Adrian, Kupryjaniuk Krystian, Wilkiewicz Paweł, Pacek Sławomir, Szymański Michał, Czeczło Łukasz, Gizielski Marcin, Brzostowski Sławek, Dmowski Kamil/.
II miejsce-Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe i VII miejsce w Województwie /Olbryś Adrian, Kupryjaniuk Krystian, Wilkiewicz Paweł, Biazik Krzysztof, Fiedoruk Marek, Gizielski Marcin, Pietrucha Marcin, Błachnio Marcin, suckiel Grzegorz, Mariański Daniel/.
II miejsce-Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe i V miejsce w Województwie /Olbryś Adrian, Kupryjaniuk Krystian, Wilkiewicz Paweł, Malijewski Maciej, Gizielski Tomek, Gizielski Marcin, Fiedoruk Marek, Żyła Andrzej, Woźniak Krzysztof, Błachnio Grzegorz, Suckiel Radosław, Pietrucha Marcin/.

LEKKOATLETYKA /rok szkolny 2001/2002/

Urszula Jasińska- I miejsce w Mistrzostwach Polski w rzucie oszczepem, I miejsce w Mistrzostwach Polski LZS,
Kamila Rywelska- I miejsce w Mistrzostwach Polski w trójskoku, I miejsce w Mistrzostwach Województwa w skoku w dal,
Izabela Kałuska- I miejsce w Mistrzostwach Województwa w rzucie oszczepem, II miejsce w Mistrzostwach Polski LZS,
Maciej Malijewski- I miejsce w Mistrzostwach Województwa w skoku wzwyż,
Paweł Wilkiewicz- I miejsce w Mistrzostwach Województwa w biegu na 100m, i II miejsce na 200m,
Adrian Olbryś- II miejsce w Mistrzostwach Województwa w biegu na 800m,
Malwina Zaręba- II miejsce w Mistrzostwach Polski LZS.

LEKKOATLETYKA /rok szkolny 2004/2005/

Mateusz Markiewicz- I miejsce Mistrzostwach Powiatu w pchnięciu kulą i rzucie oszczepem, I miejsce w Mistrzostwach Województwa w rzucie oszczepem i II miejsce w pchnięciu kulą.
Małgorzata Dyl- I miejsce w rzucie oszczepem w Mistrzostwach Powiatu i Województwa.
Barbara Malinowska- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu, II miejsce Mistrzostwach Województwa w skoku wzwyż.
Marta Bałaban-III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegu na 400m.
IV miejsce- w Mistrzostwach Województwa w sztafecie 4x100m /Ziółek Gabrysia, Bałaban Marta, Lipska Magdalena, Malinowska Barbara, Gajda Agnieszka/.
III miejsce-w Wojewódzkich Mistrzostwach w Drużynowej Lekkoatletyce /Gajda Agnieszka, Dyl Małgorzata, Malinowska Barbara, Sitarz Barbara, Ziółek Gabriela, Lipska Magdalena/.

LEKKOATLETYKA /rok szkolny 2005/2006/

Barbara Malinowska- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu, I miejsce Mistrzostwach Województwa w skoku wzwyż.
Lachowicz Aneta-I miejsce w Mistrzostwach Powiatu, I miejsce Mistrzostwach Województwa w skoku w dal.
Małgorzata Dyl- I miejsce w rzucie oszczepem w Mistrzostwach Powiatu i Województwa, II miejsce w Mistrzostwach Województwa w pchnięciu kulą.
I miejsce-w sztafecie 4x100m w Mistrzostwach Województwa /Lachowicz Aneta, Lachowicz Edyta, Sielska Joanna, Przygoda Aleksandra/.
II miejsce- w Wojewódzkich Mistrzostwach w Drużynowej Lekkoatletyce /Barbara Malinowska, Lachowicz Aneta, Małgorzata Dyl, Kruk Sandra, Sielska Joanna, Lachowicz Edyta, Aleksandra Przygoda/.
Mateusz Markiewicz- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu i Województwa w pchnięciu kulą i rzutem oszczepem.

UKS"LIDER"przy ZS Pasłęk     do góry