Odświeżeń strony: Darmowe Liczniki dla Twoich stron! WWW.LICZ.PL
statystyka
ZS- aktualności sportowe. swasiuk,sborysewicz.

Sportowe rekordy szkoły


Lekkatletyka - dziewczęta

Nazwisko imieKonkurencjaWynik
1.Polkowska Martyna100m12,81
2.Polkowska Martyna200m26,12
3.Gawrysiuk Elżbieta400m59,09
4.Nożewska Beata800m2,20
5.Polkowska Martyna400m ppł63,94
6.Polkowska Martyna300m ppł45,44
7.Polkowska Martyna60m ppł9,72
Nazwisko imieKonkurencjaWynik
1.Jasinska Urszularzut oszczepem54,16
2.Sitarz Katarzynarzut dyskiem39,22
3.Sitarz Katarzynapchnięcie kulą13,70
4.Nożewska Beata800m2,20
Nazwisko imieKonkurencjaWynik
1.Rywelska Kamilaskok w dal6,05
1.Rywelska Kamilatrójskok13,36
3.Żeleźniak Izaskok w wzwyż165 stadion, 171 hala

Lekkoatletyka - chłopcy

Nazwisko imieKonkurencjaWynik
1.Lachowicz Krzysztof100m11,40
2.Chojnicki Robert200m22,61
3.Chojnicki Robert400m49,11
4.Olbryś Adrian800m1,57
5.Olbryś Adrian1000m2,30
6.Olbryś Adrian1500m3,57
Nazwisko imieKonkurencjaWynik
1.Markiewicz Mateuszrzut oszczepem/700/68,72
2.Markiewicz Mateuszrzut oszczepem/800/65,11
3.Markiewicz Mateuszpchnięcie kula/5kg/16,08
4.Markiewicz Mateuszpchnięcie kula/6kg/15,97
5.Markiewicz Mateuszpchnięcie kula/7kg/13,76
Nazwisko imieKonkurencjaWynik
1.Borysiewicz Wojciechskok wzwyż2,18
2.Maciej Szabłowskiskok w dal6,33

koszykówka

Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Mistrzostwa Województwa Elblaskiego Mistrzostwa Powiatu Elbląskiego
III miejsce/2008/9 I miejsce/rok 1996/97 I miejsce/2001/2002
1.Koszyk Michał1.Kogut Maciej 1.Gronkowski Paweł
2.Kruk Paweł2.Kosiorek Maciej 2.Gizielski Marcin
3.Wróbel Franek3.Gajownik Marcin3.Kazanowski Paweł
4.Przedpełski Wojciech4.Klarecki Adrian 4.Soroka Jakub
5.Iwanicki Tomek5.Burczak Szczepan 5.Wołczecki Paweł
6.Aftewicz Mateusz6.Smoliński Marek 6.Gizielski Tomek
7.Żabicki Łukasz7.Bilski Zbigniew 7.Bieżyński Łukasz
8.Kozłowski Andrzej 8.Klepando Filip
9.Szuniewicz Grzegorz 9.Marszałkowski Kamil
10.Pykało Jarosław
I miejsce/rok 1998/99/
1.Smoliński Marek
2.Bilski Zbigniew
3.Gwiazda Tomek
4.Gizielski Tomek
5.Kozłowski Andrzej
6.Gronkowski Paweł
7.Andrusewicz Marcin
8.Kazanowski Paweł
9.Łaskarzewski Maciej

siatkówka

Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego
V miejsce/2008/9
1.Hanna Gierczak
2.Połeć Agnieszka
3.Tarasiuk Karolina
4.Łozinska Agnieszka
5.Warchowicz Magda
6.Grzemińska Natalia
7.Paulina Ziółkowska
8.Monika Becmer
9.Patrycja Mierzejewska
10.Magdalena Zienowicz
11.Paulina Gierczak
12.Paulina Mońska
Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego
V miejsce/2008/9
1.Paweł Aleksiejczyk
2.Aftewicz Mateusz
3.Michał Zacharewicz
4.Michał Zacharewicz
5.Armen Khurshudyan
6.Liński Łukasz
7.Maciejewski Mariusz
8.Wójcik Kamil
9.Robert Ignasz
10.Łukasz Zajączkowski
11.Arkadiusz Moląg
12.Andrzej Kozłowski

unihokej

Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Mistrzostwa Powiatu Elblaskiego Mistrzostwa Powiatu Elbląskiego
III miejsce/2008/9 II miejsce/rok 2007/8/ II miejsce/rok 2008/9/
1.Wlizło Natalia1.Wlizło Natalia 1.Wlizło Natalia
2.Dubińska Kasia2.Dubińska Kasia 2.Dubińska Kasia
3.Wlizło Aneta3.Wlizło Aneta3.Wlizło Aneta
4.Chełstowska Natalia4.Kowzan Ola 4.Chełstowska Natalia
5.Kucej Ela5.Peret Patrycja 5.Kucej Ela
6.Rys Dorota6.Kucej Ela 6.Rys Dorota
7.Świstak Alicja7.Rys Dorota 7.Świstak Alicja
8.Tarasiuk Anna8.Tarasiuk Anna 8.Tarasiuk Anna
9.Błaszczyk Natalia9.Błaszczyk Natalia 9.Błaszczyk Natalia
10.Świstak Alicja
Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Mistrzostwa Powiatu Elblaskiego
IV miejsce/rok 2006/7 I miejsce/rok 2006/7
1.Jakimowicz Mateusz1.Jakimowicz Mateusz
2.Brodnicki Tomasz2.Brodnicki Tomasz
3. Karwaszewski Piotr3. Karwaszewski Piotr
4.Hałajko Mariusz4.Hałajko Mariusz
5.Srebnik Wiesław5.Srebnik Wiesław
6.Budka Michał6.Budka Michał
7.Ziółkowski Andrzej7.Ziółkowski Andrzej
8.Smołko Krystian8.Smołko Krystian
9.Kisieniowski Kamil9.Kisieniowski Kamil
Perłowski PawełPerłowski Paweł

piłka nożna

Mistrzostwa Województwa Elblaskiego Mistrzostwa Powiatu Elblaskiego
II miejsce/rok 1998/9 II miejsce/rok 2002/3
1.Antczak Bartek1.Hałajko Łukasz
2.Kaczyński Arek2.Hałajko Przemek
3. Rudziński Wojtek3. Kowalski Szymon
4.Jadusiński Przemek4.Kardasz Łukasz
5.Wojszkun Marek5.Piórkowski Szymon
6.Sierodzki Paweł6.Danielewicz Adam
7.Larma Tomek7.Malewicz Łukasz
8.Suckiel Grzegorz8.Przystasz Michał
9.Andrusewicz Marcin9.Zieliński Filip
10.Bieniak Paweł10.Kowalczyk Kamil
11.Szczotka Damian11.Kuśmierczyk Radosław
12.Gronkowski Paweł12.Żabko Norbert
13.Kowalczyk Paweł13.Potrapeluk Maciej
14.Lenarczyk Piotr14.Niemirski Rafał

tenis stołowy

Mistrzostwa Powiatu Elblaskiego
II miejsce/rok 2006/7/
1.Naspińska Magdalena
2.Dubińska Katarzyna
Mistrzostwa Powiatu Elblaskiego
I miejsce/rok 2007/8/
1.Karwaszewski Piotr
2.Brodnicki Tomasz
UKS"LIDER"przy ZS Pasłęk     do góry