Odświeżeń strony: Darmowe Liczniki dla Twoich stron! WWW.LICZ.PL
statystyka
ZS- aktualności sportowe. swasiuk,sborysewicz.

news 4

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA SZS W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

27.04.2018

27 kwietnia w pasłęckim Parku Ekologicznym odbyły się Mistrzostwa Województwa SZS w Biegach Przełajowych. Reprezentantka naszej szkoły Patrycja Steć, zmagała się z rywalkami na bardzo trudnej trasie mierzacej 2000 metrów. W końcówce biegu na ostrym podbiegu Patrycja wyprzedziła swoją rywalkę i ostatecznie zdobyła brązowy medal.Gratulujemy.

Op S.Borysewicz

news 3

KOLEJNY MEDAL W ZMAGANIACH SPORTOWYCH DLA ZESPOŁU SZKÓŁ W PASŁĘKU

23.04.2018

23 kwietnia w Parku Modrzewie w Elblągu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych. Dziewczęta i chłopcy szkół ponadgimnazjalnych rywalizowali na dystansie około 800m. Reprezentacja naszej szkoły, licząca cztery osoby zdobyła jeden medal. W biegu łączonym klas III i IV Hubert Ostręga wywalczył dla szkoły srebrny medal. W tym samym biegu Maciej Woźnowski zajął X miejsce, a Michał Tyszecki uplasował się na XV pozycji. W biegu wystartowało 23 zawodników. W klasach drugich Robert Rafa po bardzo dobrym biegu stanął tuż za podium. W tej rywalizacji brało udział 28 zawodników.

Op S.Borysewicz

news 2

SPORTOWY SUKCES ZESPOŁU SZKÓŁ W PASŁĘKU

20.04.2018

Podczas rozgrywanych 20 kwietnia Mistrzostw Powiatu w Unihokeju Szkół Ponadgimnazjalnych, reprezentacje dziewcząt i chłopców naszej szkoły zmagały się z najlepszymi drużynami unihokeja z całego powiatu. Drużyny dziewcząt i chłopców potwierdziły dobrą formę i zdobyły dwa złote medale. Do rywalizacji przystąpiły cztery najlepsze zespoły z półfinałów, zarówno w kategorii pań i panów. W pierwszym i drugim meczu dziewczęta pewnie wygrały z III LO z Elbląga i i ZSEiT z Pasłęka 3:0. W trzecim meczu o pierwsze miejsce pokonały IV LO z Elbląga 4:0. Drużyna dziewcząt w składzie: Iza Stasiak, Paulina Rokosz, Agata Filip, Ewa Moląg, Kamila Niziołek, Weronika Smotrycka, Maja Chełstowska, Natalia Kalińska, Maja Sadowska. Chłopcy w pierwszym meczu zwyciężyli z drużyną z III LO z Elbląga 1:0, z zespołem z ZSIŚiU z Elbląga padł remis 1:1 i w meczu o złoty medal chłopcy zwyciężyli z ZSM z Elbląga 2:1. Zespół chłopców w składzie: Jakub Śmigielski, Robert Rafa, Krystian Karulewski, Maciej Wierzbowski, Adrian Pilimon, Tomasz Urban, Jerzy Bereżański, Maciej Kruk.

Op S.Borysewicz,M. Ficak

news 1

III miejsce w półfinale mistrzostw województwa ZS Pasłęk

11.04.2018

Zespół Szkół w Pasłęku 11 kwietnia był gospodarzem półfinałów Mistrzostw Województwa w Koszykówce. Do półfinałów zakwalifikowały sie cztery szkoły. Z rejonu III: ZSM Elbląg i ZS Pasłęk, z rejonu IV: ZS nr 1 Działdowo i ZSO Iława.Zawody były rozgrywane systemem pucharowym na krzyż. W meczu pierwszym gospodarz ZS Pasłęk uległ ZS Działdowo 37:58. W drugim meczu ZSM Elbląg pokonał ZSO Iława 50:28. W meczu trzecim o 3 miejsce ZS Pasłęk pokonał ZSO Iława 44:40, a w meczu o miejsce pierwsze ZS Działdowo pokonał ZSM Elbląg 43:33.Wszystkie mecze były bardzo zacięte i przebiegały w atmosferze sportowej rywalizacji fair play. Do finału wojewódzkiego awansowały dwa zespoły ZS nr 1 Działdowo i ZSM Elbląg.W imieniu organizatora Elbląskiego Szkolnego Związku Sportowego dyplomy zwycięskim zespołom wręczyła dyrektor Zespołu Szkół w Pasłęku Elżbieta Wasiuk. Gratulujemy wszystkim zespołom i życzymy sukcesów w finale.

Op S.Wasiuk

miesiąc

UKS"LIDER"przy ZS Pasłęk     do góry