Odświeżeń strony: Darmowe Liczniki dla Twoich stron! WWW.LICZ.PL
statystyka
ZS- aktualności sportowe. swasiuk,sborysewicz.

news 3

Ćwierćfinał siatkówki

28.11.2016

W ćwierćfinale nasza drużyna rozegrała dwa mecze.W pierwszym spotkaliśmy się z ZSiŚU Elbląg, który pokonaliśmy 2:0. W drugim meczu pokonaliśmy II LO Elbląg 2:1. Tym samym awansowaliśmy do finału "Licealiady" w piłce siatkowej. Bardzo dobra postawa i wielka motywacja aby zapisać się w historii sportu szkolnego i po raz pierwszy reprezentować szkołę w finale, dała upragniony sukces. Życzymy powodzenia w finale.

Op S.Wasiuk

news 2

Eliminacje w koszykówce chłopców

09.11.2016

W drodze do finału "Licealiady" nasza drużyna rozegrała dwa mecze. Pierwszy mecz z ZSG Elbląg wygraliśmy 28:19, w drugim ulegliśmy IV LO 29:37. Dalsze mecze zostaną rozegrane poprzez losowanie par, z których zwycięzcy awansują do finału. Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Op S.Wasiuk

news 1

Biegi z Okazji Dnia Niepodległości

10.11.2016

W I Pasłęckich Biegach z Okazji Dnia Niepodległości wystartowało ponad 200 zawodników i zawodniczek z pasłęckich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Szkoły podstawowe rywalizowały na dystansie jednego okrążenia stadionu (400 m), a najstarsi na dystansie 600 m dziewczęta i 1000 m chłopcy. Na linii mety każdy uczestnik otrzymał z rąk burmistrza Pasłęka Wiesława Śniecikowskiego pamiątkowy medal. W kategorii szkół średnich wyniki przedstawiają się następująco:

600 m dziewcząt:
1. Emilia Niedbalska ZSEiT Pasłęk
2. Katarzyna Makoska ZS Pasłęk
3. Anna Wróbel ZS Pasłęk
1000 m chłopców:
1. Damiel Juchniewicz ZS Pasłęk
2. Arkadiusz Tabaka ZSEiT Pasłęk
3. Bartłomiej Słowiński ZSEiT Pasłęk

Op E.Rywelska, M. Ficak, S.Wasiuk

miesiąc

UKS"LIDER"przy ZS Pasłęk     do góry