Odświeżeń strony: Darmowe Liczniki dla Twoich stron! WWW.LICZ.PL
ZS- aktualności sportowe. swasiuk,sborysewicz.

news 3

Brąz w finale Licealiady

19.12.2016

Po dwuletniej przerwie zespół koszykarzy wystąpił w finale licealiady. Pierwszy półfinałowy mecz rozegraliśmy z ZSM Elbląg, z którym przegraliśmy 41:27. W meczu o brązowy medal spotkaliśmy się z I LO Elbląg. Grając bardzo dobrze w obronie oraz w końcu skutecznie w ataku pokonaliśmy I LO 34:31. Szkołę naszą reprezentowali: Piotr Kraszkiewicz /12,4/, Piotr Matukiewicz/18,4/,Hubert Kamiński/-,2/,Chełstowski Rafał,Kończewski Jakub/4,4/,Małejko Kamil/6,4/,Warchowicz Marek/-,4/.Gratulacje!!

Op.S.Wasiuk

news 2

Sukces siatkarzy

12.12.2016

Pierwszy start naszego zespołu w finale siatkówki zakończył sie sukcesem. Nasza drużyna w składzie: Bała Przemysław (3a LO), Kowzan Dawid (4t Tech), Kraszkiewicz Piotr (3t Tech), Małejko Kamil (3a LO), Srebrnik Mateusz (3d LO), Suczyk Jacek (4t Tech), Warchowicz Marek (3a LO) zdobyła bązowy medal. W półfinale ulegliśmy III LO 0:2, a w walce o trzecie miejsce pokonaliśmy ZSIŚiU 2:0. Gratulujemy wszystkim zawodnikom zdobycia pierwszego medalu w tej dyscyplinie sportu!

Op.S.Wasiuk

news 1

Ćwierćfinał koszykówki

01.12.2016

Tradycyjnie ćwierćfinał koszykówki to jeden mecz, który trzeba wygrać.Zwycięstwo daje awans do finału i grę o medale. Mecz o awans rozegraliśmy z III LO Elbląg. Bardzo dobra zespołowa gra w obronie i dobra postawa rzutowa w ataku dała nam sukces.Zwycięstwo 32:21 to efekt równej i dobrej gry przez cztery kwarty. Powodzenia w finale.